شرکت صنعتی پارس رهاوردان غرب

از قصه‌ی ما

اولین و تنها دارنده گواهینامه استانداردسازی خدمات در سطح قاره آسیا

گروه صنعتی پارس رهاوردان غرب از سال 1369 بعنوان یک واحد تحقیقاتی و صنعتی در ایران فعالیت خود را آغاز نموده است. پارس رهاوردان غرب با دارا بودن چندین نمایندگی در شهرستان های مختلف، بعنوان بزرگترین مجموعه تخصصی ارائه دهنده خدمات بالانس و تنها سازنده داخلی ماشین های بالانس در کشور مطرح می باشد.


پارس رهاوردان غرب با سابقه طولانی مدت در زمینه طراحی و ساخت بالانس ، هم اکنون بزرگترین و مجهزترین سایت بالانس کشور را جهت ارائه خدمات بالانس به خود اختصاص داده است. سایت مرکزی این شرکت واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه با دارا بودن بیش از ده دستگاه بالانس و کادری فوق العاده مجرب آمادگی ارائه خدمات بالانس در محدوده وزنی 10 گرم الی 40 تن و با دقت هایی از گرید 3/6 الی 1/0 می باشد. در جهت استاندارد سازی خدمات ارائه شده، این شرکت توانسته است از مراجع اروپایی (لویدز انگلستان) موفق به دریافت گواهینامه ISO 1940 و لوگوی بین المللی گردد. لازم به ذکر است که پارس رهاوردان غرب اولین و تنها دارنده این استاندارد در سطح قاره آسیا می باشد. ریپورت های بالانس صادر شده توسط این مجموعه قابل ارائه در کلیه کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی است.

با توجه به اینکه حدود 70% ارتعاشات مخرب در ماشین آلات دوار ناشی از عیب نا بالانسی می باشد؛ لذا متخصصین پارس رهاوردان غرب با شناخت و درک اهمیت مبحث بالانس و هزینه های چشمگیر ناشی از این پدیده در صنایع تولیدی، وارد میدان فعالیت در قالب بخش خصوصی شده و در حال حاضر به عنوان تنها سازنده داخلی ماشین های بالانس ، دارای بزرگترین مجموعه تخصصی ارائه دهنده خدمات بالانس به صنایع مختلف اعم از: هواپیمایی، نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد، سیمان و غیره می باشد.

خدمات


سیستم های بالانس ، ماشین آلات و قطعات صنعتی ، سیستم های الکترونیک ، توربو ماشین ها و خدمات مشاوره ای از دیگر زمینه های فعالیت پارس رهاوردان غرب محسوب می شوند.

محصولات

منابع

درباره پارس رهاوردان غرب

بالانس پارس برترین طراح و سازنده انواع دستگاه بالانس صنعتی در ایران