شرکت صنایع فلزی کوشا

شرکتی که کمک شایانی به ارتقای تکنولوژی صنعتی و علمی در بازارهای داخلی و بین المللی کرد.

شرکت صنایع فلزی کوشا فعالیت خود را از سال 1363 با طراحی، ساخت و نصب قطعات و تجهیزات کارخانجات روغن کشی آغاز نمود و در طول سه دهه فعالیت خویش با کمک شرکت های همکار و هم گروه در کشورهای ایران، امارات متحده عربی، چین و کانادا توانسته خود را بعنوان یکی از شرکت های مطرح و پیشرو در زمینه خدمات مهندسی، تامین کالا، ساخت تجهیزات، نصب و راه اندازی در صنایع مختلف، خصوصا نفت، گاز و پتروشیمی معرفی نماید.

لوگوی شرکت صنایع فلزی کوشا


برخورداری از صنعت پویا و مولد، کارآفرینی و آموزش نیروی متخصص و در نهایت خودکفایی، نیازمند کار کارشناسی و ارائه خدمات تخصصی و باکیفیت می باشد که شرکت صنایع فلزی کوشا بر طبق همین نیاز توانسته است در زمینه های طراحی و ساخت انواع ماشین آلات و تجهیزات خاص مورد نیاز صنعت کشور، کمک شایانی به ارتقای تکنولوژی صنعتی و علمی در بازارهای داخلی و بین المللی نماید.


تمامی تولیدات شرکت تحت نظام سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و در جهت کسب حداکثر رضایت مشتریان می باشد.

شرکت صنایع فلزی کوشا با استفاده از کارخانه ای مجهز به مساحت 25000 مترمربع واقع در شهرستان کرج و با اتکا به بیش از 300 نفر از کارکنان و کارشناسان با تجربه و ماهر خود و تجهیزات به روز و پیشرفته، پروژه های متعددی را با موفقیت به اجرا رسانده و تحویل کارفرمایان خویش داده است.


زمینه های فعالیت

  1. نفت، گاز و پتروشیمی
  2. تجهیزات نیروگاهی
  3. تجهیزات بیمارستانی
  4. صنایع غذایی
  5. صنایع معدنی
  6. ماشین آلات سفارشی
  7. قطعات سفارشی
  8. بازرگانی
  9. انرژی های نو
  10. ورق های ضد سایش


همکاران تجاری

منابع تامین مواد اولیه و قطعات:

شرکت صنایع فلزی کوشا مواد اولیه خود را در صورت امکان از سازندگان داخلی و در غیر اینصورت از سازندگان خارجی چون: کره جنوبی، ژاپن، بلژیک و چین تامین می کند.


منابع

صنایع فلزی کوشا